Notkialaiset

 

Eniten meitä kehutaan ketteryydestä ja laadukkaasta tekemisestä. Ja toiseksi eniten komiasta ulkomuodosta…

Tiina Rättö
toimitusjohtaja, osakas


tiina.ratto@notkiait.fi
+358 50 486 7917

Jarkko Rintaluoma
vanhempi projektipäällikkö,
hallituksen pj. ja osakas


jarkko.rintaluoma@notkiait.fi
+358 50 529 2127

Sami Skogberg
vanhempi ITSM-asiantuntija,
osakas


sami.skogberg@notkiait.fi
+358 50 566 6445

Sampo Viljanmaa
hallinto, osakas


sampo.viljanmaa@notkiait.fi
+358 40 022 4228

Johanna Kivimäki
myynti ja markkinointi


johanna.kivimaki@notkiait.fi
+358 50 366 1894

Juuso Koivula
vanhempi projektipäällikkö


juuso.koivula@notkiait.fi
+358 40 533 1900

Jouni Oksaharju
projektipäällikkö


jouni.oksaharju@notkiait.fi
+358 40 769 5099

Mika Mantere
vanhempi projektipäällikkö


mika.mantere@notkiait.fi
+358 50 558 3800

Jesse Niemi
projektipäällikkö

jesse.niemi@notkiait.fi
+358 40 519 1600

Kirsi Eskola
vanhempi projektipäällikkö


kirsi.eskola@notkiait.fi
+358 40 779 6798

Tuija Länsisalmi
vanhempi ITSM-asiantuntija


tuija.lansisalmi@notkiait.fi
+358 40 754 6226

Annika Hovila
HR-päällikkö


annika.hovila@notkiait.fi
+358 40 577 4400

Karri Kesseli
järjestelmäasiantuntija

karri.kesseli@notkiait.fi

Petri Kauppi
verkkoasiantuntija


petri.kauppi@notkiait.fi
+358 40 186 2628

Jussi Rajala
vanhempi IT-asiantuntija

jussi.rajala@notkiait.fi
+358 45 657 6901

Leena Virta-Niemi
vanhempi projektipäällikkö


leena.virta-niemi@notkiait.fi
+358 40 574 7901

Kimmo Höykinpuro
verkkoasiantuntija

kimmo.hoykinpuro@notkiait.fi

Sinun paikkasi?

Tutustu urasivuihimme, ja laita meille viestiä!

Elina Niemelä
vanhempi projektipäällikkö


elina.niemela@notkiait.fi
+358 44 434 1090

Ulkoinen asiantuntija

tuo kokemusta.