Notkialaiset

 

Eniten meitä kehutaan ketteryydestä ja laadukkaasta tekemisestä. Ja toiseksi eniten komiasta ulkomuodosta…

Tiina Rättö
toimitusjohtaja, osakas


tiina.ratto@notkiait.fi
+358 50 486 7917

Jarkko Rintaluoma
vanhempi projektipäällikkö,
hallituksen pj. ja osakas


jarkko.rintaluoma@notkiait.fi
+358 50 529 2127

Sami Skogberg
vanhempi ITSM-asiantuntija,
osakas


sami.skogberg@notkiait.fi
+358 50 566 6445

Sampo Viljanmaa
hallinto, osakas


sampo.viljanmaa@notkiait.fi
+358 40 022 4228

Johanna Kivimäki
myynti ja markkinointi


johanna.kivimaki@notkiait.fi
+358 50 366 1894

Mika Anttila
vanhempi projektipäällikkö


mika.anttila@notkiait.fi
+358 40 704 2332

Päivi Kähönen-Anttila
vanhempi projektipäällikkö


paivi.kahonen@notkiait.fi
+358 40 557 6942

Mika Mantere
vanhempi projektipäällikkö


mika.mantere@notkiait.fi
+358 50 558 3800

Jesse Niemi
projektipäällikkö

jesse.niemi@notkiait.fi
+358 40 519 1600

Jouni Oksaharju
projektipäällikkö


jouni.oksaharju@notkiait.fi
+358 40 769 5099

Joonas Hytönen
vanhempi projektipäällikkö


joonas.hytonen@notkiait.fi
+358 50 360 2612

Tuija Länsisalmi
vanhempi ITSM-asiantuntija


tuija.lansisalmi@notkiait.fi
+358 40 754 6226

Kimmo Höykinpuro
verkkoasiantuntija

kimmo.hoykinpuro@notkiait.fi

Petri Kauppi
verkkoasiantuntija


petri.kauppi@notkiait.fi
+358 40 186 2628

Jussi Rajala
vanhempi IT-asiantuntija

jussi.rajala@notkiait.fi
+358 45 657 6901

Aki Hokkanen
IT-asiantuntija

aki.hokkanen@notkiait.fi
+358 40 704 5707

Ulkoinen asiantuntija

tuo kokemusta.