Notkialaiset

 

Eniten meitä kehutaan ketteryydestä ja laadukkaasta tekemisestä. Ja toiseksi eniten komiasta ulkomuodosta…

IT-projektipäällikkömme

Jarkko Rintaluoma
vanhempi projektipäällikkö,
hallituksen pj. ja osakas


jarkko.rintaluoma@notkiait.fi
+358 50 529 2127

Juuso Koivula
vanhempi projektipäällikkö


juuso.koivula@notkiait.fi
+358 40 533 1900

Jouni Oksaharju
projektipäällikkö


jouni.oksaharju@notkiait.fi
+358 40 769 5099

Mika Mantere
vanhempi projektipäällikkö


mika.mantere@notkiait.fi
+358 50 558 3800

Leena Virta-Niemi
vanhempi projektipäällikkö


leena.virta-niemi@notkiait.fi
+358 40 574 7901

Reetta Mathier
vanhempi projektipäällikkö


reetta.mathier@notkiait.fi
+358 50 367 3467

Kirsi Eskola
vanhempi projektipäällikkö


kirsi.eskola@notkiait.fi
+358 40 779 6798

Jesse Niemi
projektipäällikkö

jesse.niemi@notkiait.fi
+358 40 519 1600

Juha Siukonen
vanhempi projektipäällikkö


juha.siukonen@notkiait.fi
+358 40 865 7400

Jyrki Mäntynen
vanhempi projektipäällikkö


jyrki.mantynen@notkiait.fi
+358 40 178 0663

Sinun paikkasi?

Tutustu urasivuihimme, ja laita meille viestiä!

Efecte- ja IT-asiantuntijamme

Sami Skogberg
vanhempi ITSM-asiantuntija,
osakas


sami.skogberg@notkiait.fi
+358 50 566 6445

Tuija Länsisalmi
vanhempi ITSM-asiantuntija


tuija.lansisalmi@notkiait.fi
+358 40 754 6226

Karri Kesseli
järjestelmäasiantuntija

karri.kesseli@notkiait.fi

Petri Kauppi
verkkoasiantuntija


petri.kauppi@notkiait.fi
+358 40 186 2628

Jussi Rajala
vanhempi IT-asiantuntija

jussi.rajala@notkiait.fi
+358 45 657 6901

Kimmo Höykinpuro
verkkoasiantuntija

kimmo.hoykinpuro@notkiait.fi

Sinun paikkasi?

Tutustu urasivuihimme, ja laita meille viestiä!

Hallinnossamme hääräävät

Tiina Rättö
toimitusjohtaja, osakas


tiina.ratto@notkiait.fi
+358 50 486 7917

Johanna Kivimäki
myynti ja markkinointi


johanna.kivimaki@notkiait.fi
+358 50 366 1894

Annika Hovila
HR-päällikkö


annika.hovila@notkiait.fi
+358 40 577 4400

Sampo Viljanmaa
laskutus, osakas


sampo.viljanmaa@notkiait.fi
+358 40 022 4228